Utylizacja i wywóz rzeczy Wrocław

Utylizacja mebli i sprzętu komputerowego we Wrocławiu

Dlaczego masz takie duże oczy?
Żeby Cię lepiej widzieć?

Dlaczego masz takie duże uszy?
Żeby Cię lepiej słyszeć?

Dlaczego masz taką starą szafę?
Bo nie mam jej jak wywieźć!

Tu się kończy bajka, a zaczyna prawdziwy problem, który prędzej czy później dotyka każdego z nas…

Podejmując decyzję o zmianie miejsca zamieszkania, co zawsze wiąże się z nie lada wyzwaniem, często oprócz rzeczy, które chcemy zabrać ze sobą, mamy też takie, których najchętniej byśmy się pozbyli. Nowy właściciel lub najemca mieszkania nie życzy sobie, żadnych pozostawionych „prezentów” – starych mebli lub sprzętu AGD RTV, a sama myśl o dźwiganiu ich w wąskich korytarzach i wysokich piętrach wywołuje u nas ból kręgosłupa. Jedną z usług, jaką świadczy firma przeprowadzkowa MKL jest wywóz i utylizacja starych mebli oraz zużytego sprzętu. Z uwagi na zakaz wyrzucania gabarytowych odpadów na śmietnik, konieczne jest utylizowanie ich w miejscach do tego przeznaczonych. Oferujemy usługi utylizacji we Wrocławiu, zapewniamy kompleksowy wywóz mebli wraz z wyniesieniem np.: szafy, komody, meblościanki, stoły, krzesła, fotele, łóżka, kanapy, materace itp.

Zlecenia wykonujemy w szybkim i dogodnym dla klienta terminie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oferujemy nie tylko zutylizowanie niepotrzebnych sprzętów i mebli, ale możemy też uporządkować wskazane przez klienta miejsce, opróżnić mieszkanie, komórkę lokatorską, garaż, piwnicę…

Utylizacja sprzętu AGD

W sytuacji kiedy się przeprowadzamy czy kupujemy nowy sprzęt RTV/AGD, powstaje problem co zrobić ze starymi zużytymi rzeczami. Gabaryt i waga pralki, lodówki, kuchenki czy zmywarki sprawia, że pozbycie się ich jest bardzo uciążliwe. Zazwyczaj niezbędne jest użycie specjalistycznych pasów i wózków transportowych, co zapewnia bezpieczeństwo osób wykonujących dane zlecenie oraz lokalu, z którego wynoszony jest zużyty sprzęt.

Utylizacja sprzętu elektronicznego polega na dostarczeniu go do wyznaczonego punktu odbioru. Zapewnia to recykling elektroniki i w konsekwencji zmniejsza negatywny wpływ na środowisko.

Utylizacja sprzętu komputerowego

W dzisiejszym świecie coraz dotkliwiej doświadczanym zmianami klimatu i problemem zanieczyszczenia środowiska coraz większą uwagę poświęcamy zagadnieniom ekologicznym. Dynamiczny rozwój techniki, daje nam coraz większe możliwości, ale zarazem wymusza na nas ciągłą wymianę komputerów, smartfonów, telewizorów na nowsze, szybsze, bardziej kompatybilne z aktualnymi wymaganiami. Zjawisko to niesie za sobą generowanie olbrzymich, ciągle zwiększających się ilości elektro śmieci, które z czasem zaczynają wydzielać niebezpieczne dla zdrowia i życia związki chemiczne. Dlatego tak ważna jest odpowiednia utylizacja elektroniki.

Zużyty sprzęt możemy oddać do znajdującego się w pobliżu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych lub sklepu zajmującego się sprzedażą artykułów elektronicznych. Powierzając to zadanie naszej firmie, mają Państwo gwarancję, że trafi w miejsce recyklingu sprzętu elektronicznego. Utylizacja sprzętu może być połączona z odbiorem i dostawą przez naszą firmę nowo zakupionego urządzenia, co daje Państwu możliwość skorzystania z kompleksowej i wygodnej usługi.