Transport międzynarodowy

Międzynarodowy transport drogowy – ciągle rosnące zapotrzebowanie

Transport to jedna z najważniejszych gałęzi gospodarki, bez której ciężko wyobrazić sobie współczesny świat. Nieustanny rozwój wymusza coraz większą mobilność na poziomie przedsiębiorstw, które zdobywając nowe rynki muszą wysyłać swoje towary na coraz większe odległości, ale też powoduje konieczność przemieszczania się ludzi, którzy budując swoją karierę, czy po prostu chcących zmienić coś w swoim życiu, decydują się na wyjazd za granicę. Widać to szczególnie w Europie – silnie cywilizacyjnie rozwiniętym kontynencie, czego dowodem jest gęsta, stale rozwijająca się sieć dróg ekspresowych i autostrad która liczy już ponad 100 tys. km.

Przewozy do Wiednia

Wiedeń

Świadomi tych potrzeb wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując tani transport międzynarodowy.

Czytaj więcej

Transport zagraniczny Wrocław

MKL to firma z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca usługi transportu międzynarodowego obejmującego swym zakresem terytorium UE oraz Szwajcarii, Norwegii i Wielkiej Brytanii.

Dysponujemy pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony i przestrzeni załadunkowej do 20m³, jesteśmy zgraną załogą, która sprosta każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu. Nie straszne nam najwyższe piętro, najwęższy korytarz czy najcięższy przedmiot. Oferujemy transport mebli z wniesieniem, w razie potrzeby ich montaż i demontaż, transport paletowy międzynarodowy, przewozimy wszelkiego rodzaju towary takie jak materiały budowlane, sprzęt agd, pianina, fortepiany, antyki, szafy pancerne, sejfy itp. Na zlecenie klienta możemy odebrać zamówienie ze sklepu i dostarczyć je pod wskazany adres.

Przeprowadzki międzynarodowe Wrocław

Nasze usługi ukierunkowane są do każdego klienta, zarówno firm jak i osób prywatnych. Powierzone nam zlecenia realizujemy bardzo sprawnie, starannie z największą dbałością o powierzone nam mienie. Przewożony towar jest dokładnie zabezpieczony, w razie potrzeby zawijany w folię stretch i dodatkowo osłaniany kocami oraz przypinany pasami. Na życzenie klienta możemy dostarczyć kartony oraz wykonać zlecenie wraz z zapakowaniem wskazanych rzeczy. Załadunek i rozładunek wykonywany jest tak, aby nic nie zostało uszkodzone a towar dotarł na miejsce w nienaruszonym stanie. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, cechuje nas rzetelność, konkurencyjne stawki oraz stały kontakt. Posiadamy doświadczenie w transporcie międzynarodowym zarówno towarów, jak i kompleksowych przeprowadzek mieszkań, domów, biur czy firm. Dużym atutem naszej firmy jest możliwość zamówienia transportu z wniesieniem, co jest szczególnie pomocne w sytuacji, gdy chodzi o przewóz mebli, przede wszystkim tych największych i najcięższych. W tym przypadku najlepiej poradzi sobie wprawiony w takich zadaniach zespół wyposażony w specjalne pasy do noszenia i wózki transportowe.

Transport międzynarodowy cennik

Koszt przewozu zależy oczywiście od odległości i ilości przewożonych rzeczy, na cenę wpłynie również, którą opcję wybierzemy – samego transportu zagranicznego czy z pomocą w noszeniu. Możemy udostępnić całego busa lub zabrać pojedyncze ładunki. Standardowe stawki znajdą Państwo w zakładce „cennik”. Dostęp do giełd transportowych umożliwia nam pozyskanie dodatkowych ładunków na zleconej przez klienta trasie, co pozwala zaproponować bardzo korzystną stawkę za przewóz. Dlatego jeśli szukasz firmy świadczącej usługi transportu międzynarodowego we Wrocławiu, na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom. Wszystkie dodatkowe informację mogą Państwo uzyskać za pomocą kontaktu telefonicznego, e-mail oraz za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

Transport na Słowację

Bratysława

Zagrzeb

Transport do Berlina

Berlin