Transport specjalistyczny Wrocław

Transport specjalistyczny Wrocław

Niestandardowe towary wymagają transportu specjalistycznego. Oznacza to z reguły konieczność stosowania innych zasad, warunków oraz procedur w porównaniu ze zwykłym przewozem. Ładunki nietypowe to takie, które wyróżniają się niestandardowymi wymiarami, składają z materiałów wymagających konkretnych warunków transportu lub posiadają inne cechy, wymuszające zwiększenie bezpieczeństwa. Najczęściej są to towary ponadgabarytowe, których rozmiary i waga wymagają odpowiednio dużego środka transportu oraz dodatkowych zabezpieczeń, aby nie stwarzać zagrożenia dla innych członków ruchu drogowego.

Nie straszny nam przewóz pianina, fortepianu, nieszablonowych mebli, czy innych przedmiotów niemieszczących się w sztywnych ramach. Jeśli jesteś zainteresowany przewozem towarów niestandardowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy głównie na terenie Wrocławia, gdzie mieści się nasza siedziba, ale realizujemy także przewozy międzymiastowe oraz do i z innych krajów Unii Europejskiej.

Czytaj więcej

Przewóz towarów ponadgabarytowych

W przypadku przeprowadzki do nowego mieszkania, a także zmiany lokalizacji firmy lub instytucji, często konieczny okazuje się transport mebli lub innych elementów wyposażenia o większych rozmiarach. Nie zawsze daje się je rozkręcić i wtedy trzeba przenieść w całości. Ze względu na takie potrzeby naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o usługę transportu gabarytów, wraz z ich zniesieniem oraz wniesieniem. Z przyjemnością podejmiemy się także podobnych realizacji, jak dostawa dużych ładunków z dowolnego sklepu czy wywóz niepotrzebnych rzeczy do utylizacji. Dysponujemy odpowiednio wykwalifikowanym personelem oraz sprzętem przystosowanym do przewozu nietypowych ładunków. Dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszych klientów, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi, które realizujemy szybko, tanio i starannie.

 

Przewóz towarów niestandardowych

Jeśli masz do przewiezienia ładunki o większym rozmiarze lub innych nietypowych cechach, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Postaramy się zaproponować jak najlepsze w danym przypadku rozwiązanie, pomagając również w pokonaniu wszelkich trudności logistycznych. Doświadczenie w podobnych sytuacjach to jeden z najważniejszych powodów, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług. Przewóz ładunków nietypowych wymaga zarówno wiedzy, jak i odpowiedniego zaplecza technicznego, co również możemy zagwarantować. O tym, jak dobrze radzimy sobie z transportem specjalistycznym, najlepiej świadczą opinie dotychczasowych klientów. W celu ustalenia szczegółów współpracy lub pytań związanych z ofertą prosimy o skorzystanie z numeru telefonu lub adresu e-mail, które podaliśmy na stronie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością udzielimy wszelkiej pomocy, a także podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań.

Transport specjalistyczny Wrocław

Transport ponadgabarytowy Wrocław