Opinie

Poznaj opinie naszych klientów:

Karolina Tomczyk profile picture
Karolina Tomczyk
5 lat temu
Pełen profesjonalizm! Sprawnie i szybko, naprawdę polecam.
Leszek Makowski profile picture
Leszek Makowski
5 lat temu
Firma dotarła na czas usługa wykonana bez zarzutu w dobrej cenie-polecam firmę
Grzegorz Hińcza profile picture
Grzegorz Hińcza
5 lat temu
Gorąco polecam! Zawsze na czas, firma dba o powierzone mienie i potrafią sobie poradzić z każdą przeszkodą.
Ewa ś-p profile picture
Ewa ś-p
5 lat temu
Polecam - wszystko zgodnie z ustaleniami 🙂
Lidia L profile picture
Lidia L
5 lat temu
Dołączam do grupy zadowolonych klientów.
Dobry kontakt, sprawnie . Polecam
Joanna S.-Ż. profile picture
Joanna S.-Ż.
5 lat temu
Bardzo rzetelna firma, Panowie przenieśli meble sprawnie i ostrożnie. Polecam!
Jędrek Budny profile picture
Jędrek Budny
5 lat temu
Pełen profesjonalizm do tego w niskiej cenie. Przeprowadzka poszła bardzo sprawnie. W 2h udało sie ogarnąć cała przeprowadzkę z wpakowaniem rzeczy do samochodu transportowego, dojazdem do nowego mieszkania oraz wniesieniem rzeczy. Było tego całkiem sporo ale dzięki pomocy ekipy transportowej i ich wózków towarowych wszystko poszło szybko i perfekcyjnie. W przyszłości na pewno skorzystam z usług tej firmy.
Beata Pusz profile picture
Beata Pusz
5 lat temu
Bardzo profesjonalna firma. Przeprowadzka zrobiona z dużym zaangażowaniem i dbałością o przewożone meble i kartony. Nic się nie uszkodziło ani podczas noszenia z czwartego piętra kamienicy ani w transporcie. Super kontakt i szybki termin. Polecam!
Tomasz R profile picture
Tomasz R
5 lat temu
Niesamowicie sprawna akcja przewozu mebli z ikei - punktualnie, szybko, wniesienie fachowe. Bardzo fajny kontakt - będziemy korzystać! Wszystkim serdecznie polecamy.
Jakub Suchcicki profile picture
Jakub Suchcicki
5 lat temu
Kontaktowy i godny polecenia człowiek. Cena transportu ustalona na początku, bez dodatkowych opłat.
Zuzka profile picture
Zuzka
5 lat temu
Bardzo polecam! Pan Mateusz jest przemiły, punktualny i widać, że ma doświadczenie. Dodatkowym plusem jest bardzo dobry kontakt, zawsze pod telefonem.
Więcej opinii