Przeprowadzki biur Wrocław

Przeprowadzki biur Wrocław

Przeniesienie biura do nowej siedziby to zawsze spore wyzwanie i poważny problem logistyczny. Trzeba zabrać ze sobą całe wyposażenie: meble, sprzęt biurowy i elektroniczny, a także dokumentację. Potrzeba do tego pojazdów o odpowiednio dużej przestrzeni załadunkowej oraz osób do znoszenia i wnoszenia ciężkich przedmiotów. Jeśli wyposażenia jest sporo, dobrze wszystko rozplanować tak, aby wykonać jak najmniej przejazdów. Warto też zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie terminów, by tego samego dnia wyprowadzić się ze starego biura i wprowadzić do nowego. Na szczęście istnieją profesjonalne firmy zajmujące się kompleksowo przeprowadzką biur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

przeprowadzki biur wrocław

Działamy głównie na terenie Wrocławia, gdzie mieści się nasza siedziba, ale realizujemy także transporty międzymiastowe na terenie całego kraju oraz państw Unii Europejskiej. Na przestrzeni lat pomogliśmy już w przeniesieniu wielu firm do lub z Wrocławia, a także na obszarze tego miasta, dlatego posiadamy bardzo duże doświadczenie w tej kwestii.

Czytaj więcej

Przeprowadzka biura – o czym  pamiętać?

Nasze usługi obejmują szeroki zakres prac. Dostarczamy odpowiedni pojazd z kierowcą oraz osobami do przenoszenia wyposażenia biura, które w razie potrzeby mogą zająć się również demontażem oraz ponownym złożeniem mebli czy właściwym zapakowaniem ładunku, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu. Innymi słowy, realizujemy wszystkie etapy przeprowadzki biura. Przed zatrudnieniem firmy transportowej warto jednak poczynić pewne przygotowania. Absolutna podstawa to spisanie planu przeprowadzki, w którym uwzględnione zostaną wszystkie terminy oraz zadania. Sam transport wyposażenia zajmie jeden dzień, ale prace przygotowawcze oraz ostateczne urządzenie nowego lokalu wymagają o wiele więcej czasu, nierzadko liczonego w miesiącach. Bez dobrze przygotowanego planu trudno skoordynować wszystkie zadania, co jeszcze bardziej wydłuży ten czas, wygeneruje dodatkowe koszty, a także utrudni funkcjonowanie biura, co wiąże się z kolejnymi stratami. Jak zatem powinien wyglądać plan przeprowadzki?

 

Przeprowadzka biura krok po kroku

Dobry plan musi uwzględniać wszelkie zadania, które trzeba podjąć w trakcie przeprowadzki. Najważniejsza kwestia to termin przeprowadzki. Należy ustalić go w taki sposób, aby mieć pewność, że do tego czasu zakończą się prace remontowe w nowej siedzibie. Najlepiej, aby przypadło to w okresie, gdy biuro ma najmniej pracy, dzięki czemu uniknie się dużych zaległości i opóźnień. Dokładna data powinna zostać ustalona wraz z firmą przeprowadzkową, która może mieć napięty grafik. Dobrze więc zrobić to z dużym wyprzedzeniem, pamiętając też o odpowiednio wczesnym powiadomieniu pracowników, szczególnie w sytuacji, gdy planuje się przydzielić im zadania związane z przeprowadzką. Kolejny krok to przygotowanie listy rzeczy, które mają być przetransportowane do nowego biura. Część sprzętu zapewne nie będzie już potrzebna, koniecznie więc trzeba go zutylizować. Nasza firma może zając się również wywozem niepotrzebnych gabarytów. Taką usługę najlepiej zamówić na inny dzień niż przeprowadzkę. Kolejna ważna kwestia to zebranie wszystkich ważnych dokumentów i zabezpieczenie ich przed niepowołanymi osobami. Można je spakować do specjalnego pojemnika. Pakowanie wyposażenia to ostatni krok przed wkroczeniem firmy przeprowadzkowej.

 

Tanie przeprowadzki biura Wrocław

W tak dużym mieście, jak Wrocław, działa wiele firm oferujących podobne usługi. Tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji, jest dbałość o utrzymanie cen na możliwie najniższym poziomie, przy jednoczesnym staraniu się o jak najwyższą jakość. Przeprowadzki realizujemy szybko, starannie i sumiennie. Najlepszym tego dowodem są pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów. Zależy nam na zadowoleniu zleceniodawców, dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dobierając najbardziej skuteczne w danym przypadku rozwiązania. Przeprowadzka biura nie jest łatwa, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonych i renomowanych specjalistów.

przeprowadzki biura wrocław

wrocław przeprowadzki biur

wrocław biura przeprowadzki