Transport krajowy

Po latach zastoju i zaniedbań inwestycyjnych w infrastrukturę drogową w Polsce, wraz z końcem PRLu i po trudnym okresie transformacji systemowej, wstąpienie naszego kraju w 2004 r. do Unii Europejskiej zapoczątkowało intensywny rozwój systemu dróg krajowych, ekspresowych i autostrad. Co za tym idzie transport drogowy w Polsce stał się jednym z najbardziej konkurencyjnych w Europie. Od tego momentu przybyło przede wszystkim dróg ekspresowych, stan na kwiecień 2022 r. to ponad 2800 km w porównaniu ze 170 km w 2004 r. Szczególny bum inwestycyjny spowodowany był przyznaniem Polsce organizacji mistrzostw Europy w piłce nożnej – Euro 2012. Dzięki ciągłym inwestycjom i rozbudowie w każdym roku przybywa oddawanych do użytku nowych dróg, a także poprawia się jakość dotychczas już istniejących.

Warszawa

Obecnie do dyspozycji kierowców jest 4620 km dróg szybkiego ruchu, z czego 1750 km to autostrady, a 2870km drogi ekspresowe. Docelowo wg planów z 2019 ma ich być w Polsce łącznie blisko 8200km. Pozwala to z optymizmem patrzeć, jak rozwija się transport samochodowy w Polsce.

Czytaj więcej

Usługi transportowe Polska

Jako firma transportowa zajmujemy się od początku istnienia organizowaniem i wykonywaniem zleceń na terenie całego kraju. Podejmując się zadań powierzonych nam przez klientów, starannie planujemy każdy załadunek, rozładunek, transport. Realizowane przez nas przewozy krajowe obejmują standardowe towary takie jak: meble, sprzęt AGD i RTV, rzeczy osobiste, materiały budowlane, części samochodowe jak i te mniej typowe – pianina, sejfy, kasy pancerne, ksera, maszyny przemysłowe. Oferujemy również transport z wniesieniem, doświadczone załogi busów pomogą w zniesieniu i wniesieniu najbardziej wymagających rzeczy. Jeśli ze względu na gabaryt niemożliwe jest dostarczenie mebli w całości, pomożemy przy demontażu, odbierzemy ze sklepu i skręcimy również nowo zakupione wyposażenie. Wszystkie ładunki zawsze są zabezpieczone przed uszkodzeniami oraz ubezpieczone na czas transportu. Współpracujemy z firmami jak również z osobami prywatnymi, wykonujemy jednorazowe transporty i przeprowadzki, ale z roku na rok zwiększa się grono klientów, z którymi współpracujemy na stałe. Cechuje nas terminowość i rzetelność powierzonych zadań. W ramach transportu krajowego realizujemy przesyłki całopojazdowe dedykowane dla jednego klienta, ale dzięki dostępowi do giełd transportowych jesteśmy również w stanie zaproponować bardzo korzystne stawki na mniejsze zlecenia, traktując je jako doładunek. Łącząc mniejsze przewozy krajowe z adresu na adres, towarów od kilku klientów, koszt przewozu rozkłada się na wszystkich zleceniodawców zainteresowanych usługą na tej samej trasie. Dysponujemy pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony i przestrzeni załadunkowej o wymiarach 4,2m x 2,1m x 2,3m (długość x szerokość x wysokość).

 

Transport Polska

Z roku na rok polski przemysł rozwija się coraz bardziej dynamicznie, a jego niezbędnym elementem jest transport drogowy. Będąc świadomi potrzeb naszych klientów, chcemy dokładać wszelkich starań w ich zaspokajaniu, aby budować zaufanie i gwarantować satysfakcję. Za priorytet uważamy świadczenie najwyższej jakości usług w najbardziej korzystnych cenach.

Transport do Katowic

Katowice

Transport do Krakowa

Kraków

Transport do Poznania

Poznań

Transport do Szczecina

Szczecin