Transport pianin i fortepianów Wrocław

Jako profesjonalna firma zajmująca się usługami transportowymi i przeprowadzkowymi zdążyliśmy już realizować zlecenia wymagające wyjątkowej uwagi i zaangażowania. Kiedy odzywa się do nas klient pytający o możliwość transportu fortepianu bądź pianina na terenie stolicy Dolnego Śląska, wiemy, że przed nami kolejne wyzwanie, któremu musimy sprostać. I z przyjemnością to zrobimy, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozów i precyzji działania.

Bezpieczny i sprawny transport pianin i fortepianów we Wrocławiu

Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki zadania. Wiemy, że już sam transport mebli czy elektroniki jest wymagający – a jeśli chodzi o masywne instrumenty muzyczne w stylu pianina lub fortepianu jeszcze bardziej niezbędna okazuje się specjalistyczna wiedza, doświadczenie i profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy tymi zasobami, co pozwala nam świadczyć usługi przewozu na najwyższym poziomie.

Zadbamy o Twój instrument na każdym etapie transportu. Zabezpieczymy go jeszcze przed wyniesieniem z punktu odbioru, tak aby uniknąć jakichkolwiek obtłuczeń czy zarysowań. Zniesiemy go ze schodów bez względu na to, na którym piętrze się znajduje. Następnie na terenie Wrocławia wykonamy przewóz jednego lub kilku pianin albo fortepianów do miejsca docelowego, wniesiemy i usytuujemy tam, gdzie sobie zażyczysz. Realizujemy usługi w wielkich biurowcach, na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych i w starych kamienicach, w związku z czym trudno nas czymkolwiek zaskoczyć. Jesteśmy przygotowani nawet na najbardziej wymagające zlecenia.

Przewóz instrumentów muzycznych o dużych gabarytach

Nie bylibyśmy w stanie przeprowadzać tak wymagających zadań bez profesjonalnych akcesoriów oraz nowoczesnych pojazdów. W skład naszego wyposażenia wchodzą specjalistyczne wózki, taśmy usztywniające czy materiały zabezpieczające spód, boki oraz krawędzie fortepianu lub pianina przed porysowaniem w trakcie przesuwania i przewozu. Dzięki temu transport przebiega w sposób maksymalnie bezpieczny.

Auta, którymi docieramy do klientów, są ładowne i idealnie nadają się do dostarczania wielkogabarytowych przedmiotów o dużej wadze. Z kolei kierowcy doskonale radzą sobie za kierownicą i możesz mieć pewność, że znajdą się u Ciebie w wyznaczonym czasie.

Pracownicy zatrudniani przez naszą firmę są mistrzami w swojej dziedzinie. Fachowcy dotrą na miejsce w terminie i wykonają powierzone im zadanie najszybciej, jak to tylko możliwe. W razie jakichkolwiek wątpliwości z chęcią odpowiedzą oni również na Twoje pytania związane z przewozem. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach obejmujących transport pianina czy fortepianów we Wrocławiu, zadzwoń bądź napisz.

Terminowy i profesjonalny transport cennego mienia

Dostarczanie ciężkich instrumentów klawiszowych to tylko jedna z usług oferowanych przez firmę MKL. Zajmujemy się również m.in. większymi przeprowadzkami mieszkań, biur czy przedsiębiorstw, przewozem osób bądź utylizacją i transportem rzeczy. Zaufało nam już wielu właścicieli firm, a także klientów indywidualnych z wielu części kraju, którzy zlecają usługi obejmujące m.in. przewożenie pianin i fortepianów.

Transportowanie przedmiotów z punktu A do punktu B to nasza codzienność. Do tej pory udało się nam pomóc wielu klientom, którym zależało na fachowym i bezpiecznym zabraniu cennego wyposażenia. Podejmij z nami współpracę, jeżeli interesuje Cię rzetelność i sprawne załatwienie sprawy. Obsługujemy klientów ze stolicy Dolnego Śląska oraz innych polskich miast, którzy chcą zlecić transport pianina czy fortepianu. Ponadto docieramy do pozostałych krajów Unii Europejskiej. Niezależnie od tego, o jaką odległość chodzi, możesz liczyć na pełen profesjonalizm, terminowość i atrakcyjny koszt usługi przewozu. Zapraszamy!