Przeprowadzki międzynarodowe – Jakie miasta odwiedziliśmy podczas wykonywania naszych usług?

Przeprowadzki to nasza specjalność, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy nasze usługi nie tylko na terenie Wrocławia. W ofercie posiadamy możliwość przetransportowania przedmiotów na teren dowolnego miasta w Polsce, ale nie jest to nasze ograniczenie. Dzięki dużemu doświadczeniu pomagamy również osobom, które przeprowadzają się poza granice naszego kraju. W ramach naszych usług proponujemy transport międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci w przeprowadzce międzynarodowej!

Przeprowadzki międzynarodowe - Przeprowadzki europejskie

Czemu oferujemy transport międzynarodowy?

W dobie otwartych granic i możliwości łatwej zmiany pracy oraz miejsca zamieszkania również poza granice Polski, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy usługi przeprowadzkowe do dowolnego kraju znajdującego się w Unii Europejskiej. Pomagamy w przeniesieniu nie tylko swojego prywatnego dobytku, ale też w przeprowadzaniu biur. Bez problemu przewieziemy przedmioty ciężkie i o dużym gabarycie. Nasza zgrana załoga bez problemu zniesie wszystkie przedmioty, włącznie z meblami, zapakuje do samochodu i rozpakuje go w docelowym miejscu, niezależnie od odległości, którą trzeba będzie pokonać. Nasze doświadczenie zaprowadziło nas już do takich miast jak Wiedeń, Bratysława, Zagrzeb czy Berlin.

Czemu warto postawić na nas?

Świadcząc nasze usługi, zawsze gwarantujemy najwyższą jakość przeprowadzki. Wszystkie nasze transporty są ubezpieczone, dlatego też nie trzeba się obawiać o żadne uszkodzenia powstałe w czasie przeprowadzki. Niezależnie od tego, jak ciężki będzie przewożony przedmiot, wniesiemy go do docelowego miejsca. Przy transporcie mebli oferujemy ich demontaż przed transportem oraz montaż już na miejscu. By zapewnić dostępność naszych usług jak najszerszemu gronu klientów, organizujemy przeprowadzki również do krajów takich jak Szwajcaria, Norwegia oraz Wielka Brytania.

Czemu oferujemy tak atrakcyjne ceny?

W wielu przypadkach przeprowadzki międzynarodowe są operacją kosztowną, jednak my postawiliśmy na ograniczenie tych kosztów. By zdjąć z naszych klientów koszty powrotu pustego auta, korzystamy z giełd transportowych, które umożliwiają nam pozyskanie ładunków na zleconej trasie. Umożliwiamy też przewożenie pojedynczych ładunków, co łączymy z innymi transportami, jeszcze bardziej ograniczając koszty.

Szukasz firmy zajmującej się międzynarodowymi przeprowadzkami?

Zadzwoń!☎️