Firma przeprowadzkowa Wrocław

Przeprowadzki Wrocław – tanio i skutecznie

Przeprowadzka do nowego mieszkania to często bardzo stresujący okres. Szczególnie wtedy, gdy zamierzamy zabrać ze sobą dotychczasowy dobytek, jak meble, armatura czy inne elementy wystroju wnętrz. Im więcej rzeczy, tym trudniej zorganizować wszystko pod względem logistycznym. Wszystko musi zostać spakowane i odpowiednio zabezpieczone na czas podróży. Z reguły trzeba też zorganizować transport w konkretnym terminie. Wiąże się to wszystko z kosztami, które warto w miarę możliwości zminimalizować. Na szczęście, wiele firm przeprowadzkowych oferuje kompleksowe usługi, pomagając nie tylko w samym transporcie i przenoszeniu rzeczy, ale także w rozwiązaniu przynajmniej niektórych problemów logistycznych.

W mieście tak dużym, jak Wrocław przeprowadzki to niemal codzienny widok. Ze względu na duże zapotrzebowanie, działa tu wiele firm świadczących takie usługi. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów i ich potrzeby.

Czytaj więcej

Tanie przeprowadzki Wrocław

Staramy się zapewnić jak najniższe ceny oraz jak najszybszą realizację usług, dbając jednak o utrzymanie ich na wysokim poziomie. Realizujemy zarówno przeprowadzki krajowe, jak i zagraniczne. W zakres tej usługi wchodzi zniesienie dóbr, załadowanie ich do pojazdu, transport, rozładowanie, a także wniesienie. W razie potrzeby pomagamy również w rozkręcaniu oraz składaniu mebli. Do naszych zadań należy ponadto solidne zabezpieczenie ładunków przed uszkodzeniem, aby na miejsce dotarły w nienaruszonym stanie. Z oferty mogą skorzystać nie tylko osoby zmieniające miejsce zamieszkania. Z przyjemnością podejmiemy się też takich realizacji, jak dostarczenie nowych mebli z wybranego sklepu meblowego albo wywóz starych gabarytów do utylizacji. W naszej flocie posiadamy pojazdy do ładowności 3,5 tony.

 

Przeprowadzki firm Wrocław

Nie ograniczamy się wyłącznie do pomocy osobom prywatnym. Obsługujemy także firmy oraz instytucje. Oferujemy stałą współpracę ze sklepami, polegającą na dostawie towarów, a także jednorazową pomoc różnego rodzaju przedsiębiorstwom czy biurom w przypadku zakupu nowego wyposażenia lub przeprowadzki. Gwarantujemy bezpieczny przewóz sprzętu elektronicznego, a także odpowiednią ochronę wszelkiej dokumentacji, która nie może wpaść w niepowołane ręce. Cały ładunek zostaje dokładnie spisany i oznaczony, a wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy wyposażenia zostają starannie spakowane oraz zabezpieczone. Zajmujemy się również demontażem mebli lub innych większych elementów wyposażenia, które po przybyciu na miejsce ponownie składamy. Przy okazji możemy wywieźć w odpowiednie miejsce te rzeczy, które nie będą już potrzebne w nowym biurze czy zakładzie. Pomagamy także w przeniesieniu firmy z lub do innego kraju na terenie Unii Europejskiej. Jeśli chodzi o obszar działania, to jest nim głównie Wrocław, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, ale obsługujemy także transport do innych miast i krajów. W internecie pod hasłem „firma przeprowadzkowa Wrocław” można znaleźć wiele ofert, ale to co nas wyróżnia to największe zadowolenie klientów z wykonanych przez nas usług.

 

Przeprowadzki Wrocław cennik

Zdajemy sobie sprawę z dużej konkurencji w branży transportowej, dlatego staramy się zapewnić jak najszerszą ofertę, wysoką jakość usług oraz możliwie niskie koszty. W kwestii takiej, jak przeprowadzki Wrocław cena zależy jednak od wielu czynników. Podstawowa opłata związana jest z czasem trwania transportu, naliczana za każdą rozpoczętą godzinę. Jeśli oprócz samego przewozu ładunku chcą Państwo skorzystać z pomocy w znoszeniu, wnoszeniu, pakowaniu, demontażu lub montażu, to ostateczny koszt wzrasta w zależności od ilości zaangażowanego personelu. Jesteśmy w stanie zaoferować pomoc jednego lub więcej odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Powyższe opłaty dotyczą usług wykonywanych na terenie Wrocławia. W przypadku przewozu ładunku między miastami lub do/z innego kraju Unii Europejskiej stawka godzinowa za transport zostaje zastąpiona stałą stawką kilometrową.

 

Transport przeprowadzki Wrocław

Większość osób wybierając firmę przeprowadzkową kieruje się przede wszystkim cenami usług. To całkowicie zrozumiałe, ponieważ zarówno osoby prywatne, jak i firmy lub instytucje, przeważnie dysponują ograniczonym budżetem, którego nie da się przekroczyć. Jednak nie zawsze niższa cena oznacza kiepską jakość. Choć nasza firma stara się utrzymać jak najniższe ceny, do wszelkich zadań podchodzimy w pełni profesjonalnie, z najwyższą dbałością o poziom usług. Świadczą o tym pozytywne opinie naszych klientów, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej firmy lub w innych miejscach. Jeśli szukają Państwo doświadczonej i polecanej firmy transportowej lub realizującej przeprowadzki Wrocław to miasto, w którym warto skorzystać właśnie z naszej oferty.

Sprawnie, szybko i tanio wykonujemy zlecenia na przewóz w obrębie miasta, na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skorzystanie z podanego numeru telefonu lub adresu e-mail.